KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12396104
nr 1239 6104
Leif Skoglöf
(f. 1949), Sverige
Akvarell, Väderkvarn Öland. Signerad, daterad -78. Motivet: 47x35
Leif Skoglöf, svensk målare och grafiker född i Enköping 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:07:12
Leif Skoglöf
Läs mer om Leif Skoglöf